Hlášky Noela Gallaghera xP

9. srpna 2010 v 11:58 | £ondongirl |  ★Oasis★
Jen tak úvodem ....Noel je fakt divnej( hlavně ty jeho hlášky) ale některý sou docela vtipný..ale stejně to nic nemění na tom že Oasis maj boží písničky :))


Noel: "Máma mi jednou rovnala věci ve skříni a našla tam sáček s trávou. Ptala se mě, co to je, a já jí do očí řekl, že to je pomůcka na čištění strun na kytaře. A pro důkaz jsem s ní začal leštit struny.
To byla ta nejvtipnější lež mého života."

Noel: "Kdyby někdo volil Konzervativní stranu, byl by to trestný čin. Do kriminálu bych poslal všechny členy královské rodiny a všechny ty podělané lordy a jejich manželky. Popřípadě bych ty bastardy dal postřílet nebo alespoň zmrzačit."(....debil x"P)

Noel: (na předávání cen Brit Awards) "Všichni říkají, že akademie nemá smysl pro humor. Já bych řekl, že letošním udělením cen všem dokázali, že si dělají prdel".

Noel: (děkovná řeč) Chci říct jenom tolik, že já jsem extrémě bohatý a vy ne."

Noel: (děkovná řeč) Všem těm, kteří nechtěli, abychom tohle vyhráli: Co tomu říkáte kreténi?...

Noel: "Liam je schopný hrát v šatně ty samé dva akordy hodiny a hodiny dokud někdo nepřijde a neřekne ´To je ale skvělá melodie.´"
(Tak to je Rock'n'Roll :D :D to mě dostalo :DD)

Noel: myšlenka byla, že o půlnoci uděláme koncert ve Virgin Megastore. V osum ráno jsme ale pili a dělalitakový ty nesmysly, takže do chvíle, než sme měli hrát ve Virgin, jsme byli mimo a pamatuju si, jak sem sa vsadil s Liamem o dvacku, že si nebude pamatovat žádnej text písně. Hned jak začal první řádek nějaký skladby, mezi návštevníkama to stoplo a ja sem řekl: Dĺužíš mi dvacku. Pohotový Liam se ke mně otočil a řekl: Mám jen padesátník, chlapče.

Noel: My nejsme arogantní. My jenom víme, že jsme nejlepší skupina na světě.

Noel: (na otázku proč Liam nedělá interwiew) Protože všichni chtějí mluvit se mnou. Já píšu songy...

Meg na Noela: U dveří je malej kluk a chce autogram. Noel: To už je tu zase Liam?

Noel: (po podání žaloby na firmu Coca Cola) Teď všichni pijem Pepsi!
Noel: Když jsem ukázal Liamovi písničku ,,Don´t look byck in anger,, , on zpíval Don´t bäck in anger, not today. Řekl jsem: To je Don´t look back in anger! A on řekl: Dobře, tak je, ale je to pěkně zasraně napsaný!

Noel: Co je mý, to je mý. Co je Liamovo, tak z toho dostanu půlku!


Noel: (o Liamovi) Nenávidím ho! Problém je, že ho nemůžu zastřelit. Máma by mě zabila..
noel gallagher


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Terry Terry | 28. srpna 2010 v 22:56 | Reagovat

poslední hláška je dost dobrá :DD ale jinak nesnášim ty jeho arogantní kecy...má pravdu, sou skvělý, ale když se to moc předcenuje.. :)))

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama